|
  • پوسته سبز (پیشفرض)
  • پوسته زرد
  • پوسته نارنجی
  • پوسته آبی
خانه بلاگ انتخاب بهترین مکان برای بنر خود

انتخاب بهترین مکان برای بنر خود

تخمین زمان مطالعه

2 دقیقه
Wednesday 05 Tir 1398
انتخاب بهترین مکان برای بنر خود

هنگامی که شما تصمیم گرفتید تا از بنر برای تبلیغات کار خود استفاده نمایید، ممکن است فکر کنید طراحی صحیح بنر همه ی آن چیزی است که باید نگران آن باشید، در حالی که حتی داشتن زیباترین بنر جهان هم هیچ نفعی برای کار شما ندارد، مگر اینکه بدانید آن را کجا قرار دهید تا بهترین استفاده را از آن داشته باشید.

بیشتر بخوانید: تعویض آگهی: تنها روش برای شکست دادن کوری بنر!

شما باید در مورد نوع سایت ها و مکان اصلی تبلیغات در این سایت ها فکر کنید.
حال بیایید نگاهی به چگونگی انتخاب سایت هایی که بهترین مکان را برای تبلیغ شما دارند بیندازیم!!!
در مورد آنچه که قرار است هدف شما قرار داده شود بیندیشید:بنر
اولین چیزی که باید از خود بپرسید این است که چه چیزی را هدف تبلیغ خود قرار داده اید؟
به عنوان مثال اگر شما می خواهید یک محصول زیبایی را ارائه دهید، پس دور از ذهن و بعید است که بخواهید تبلیغ خود را در یک وبلاگ مربوط به خودرو قرا دهید. مدت زمانی را صرف شناخت شخصیت خریدار های دلخواه کنید و ببینید بیشتر از چه سایت هایی دیدن می کنند.
باید به دنبال وب سایت ها و وبلاگ هایی باشید که به موضوع کاری شما مرتبط تر باشند و فرصت های تبلیغاتی که می توانند ارائه بدهند را چک کنید.
بار دیگر، یک محصول زیبایی جدید را در نظر بگیرید، شما باید به دنبال وبلاگ ها، انجمن ها و سایت هایی باشید که در مورد مد و زیبایی هستند. برای شروع لیستی از سایت ها را تهیه کنید.
چک کردن سطح ترافیک سایت ها:
هنگامی که لیست اولیه سایت های احتمالی را دارید، باید سایت هایی که قرار است تبلیغات خود را در آن جا قرار دهید را انتخاب نمایید.
یکی از کلیدی ترین نکات در هنگام انجام این کار این است که میزان ترافیک هر سایت را بسنجیم. در سایت هایی که ترافیکشان کمتر از شماست در تبلیغ هیچ نکته مثبتی وجود ندارد، اما نباید وب سایت هایی که ترافیک بالایی دارند را هم انتخاب کنید چون قیمتشان هم بالاست. شما باید بین این دو تعادل را رعایت کنید. برای اینکه تعیین کنید که آیا ارزش بودن در لیست شما را دارند یا ندارند، باید سطح ترافیک سایت و هزینه ی تبلیغات را بسنجید.
از بین بردن سایت ها با تبلیغات زیاد:
اگر یک سایت بنر های تبلیغاتی زیادی داشته باشد پس در نتیجه میزان کمتری روی تبلیغ کلیک می شود و به اندازه سایت هایی که تبلیغات محدودی دارند قابل مشاهده نیست. باید به این موضوع هنگام نوشتن لیستتان توجه کنید.
سایت هایی که تبلیغات زیادی دارند کمتر می توانند فضای خالی اصلی ارائه دهند. از فضاهای اصلی معمولاً بهترین نتیجه حاصل می شود .
آخرین انتخاب های خود را بکنید:
همانطور که مشاهده میکنید، تحقیقات زیادی در رابطه با انتخاب وب سایت مناسب برای تبلیغات وجود دارد. ممکن است کار عظیمی به نظر برسد، اما این موضوع مهم است و موضوعی نیست که اگر بخواهید تبلیغتان موفق شود از آن صرف نظر کنید. انتخاب وب سایت هایی که در حیطه ی کاری شما هستند این مزیت را دارند که می توانند فضای تبلیغ با درجه ی پایین ارائه دهند. علاوه بر این ، این احتمال وجود دارد که این سایت ها اجازه دهند که بهتر بتوانید قشر خاصی را هدف قرار دهید. و شما باید بررسی کنید که این سایت برای نیازهای خاصتان مؤثر واقع می شود یا خیر. هنگامی که تحقیق شما تمام شد و لیستی از وب سایت هایی که می خواهید در آن تبلیغ کنید کامل شد، باید تبلیغ مناسبی تهیه کنید.
نمونه کارهای ما را چک کنید و با ما برای بحث در مورد نیازهایتان تماس بگیرید. 

منبع: ibaner

نظر شما

نظرات