خانه بلاگ تعویض آگهی: تنها روش برای شکست دادن کوری بنر!

تعویض آگهی: تنها روش برای شکست دادن کوری بنر!

تخمین زمان مطالعه

1 دقیقه
پنجشنبه 06 تیر 1398
تعویض آگهی

در نهایت حتی اگر آگهی شما افت کرد، نگران نباشید!! این یک امر طبیعی است و به دلیل پدیده ای به نام کوری بنر رخ می دهد. کوری بنر: (هنگامی که به دلیل مشاهده ی زیاد بنر، نرخ کلیک کاهش یافته و قسمت های اصلی سایت ممکن است نادیده گرفته شوند که در نتیجه باعث می شود مخاطبتان خود را سردرگم کنید. )

آمار نشان می دهد که این موضوع معمولا پس از اینکه فرد بنر را بیش از 4 بار می بیند رخ می دهد. پس برای شکست کوری بنر چه کاری باید انجام داد؟
" آن را تغییر دهید"
هنگامی که نتایج شما کاهش پیدا می کند، تبلیغ خود را تغییر دهید. یک راه متفاوت و یا دیدگاه متفاوت را امتحان کنید، اگر آگهی شما قبلاً در این سایت واضح نبوده، اکنون از آگهی واضح و برجسته استفاده کنید. تنها به خاطر افت نتایج قرار نیست دلسرد شویم و دست از تلاش برداریم.
بیشتر آگهی ها باید حداقل 7 بار در معرض دید یک شرکت قرار بگیرند تا انها تصمیم به خرید محصولاتشان کنند. (شرکت اطلس مایکروسافت به این موضوع پی برد که در 90 روز کاری....مشتریان به طور میانگین 18 بنر می بینند) بنابراین شما باید به طور مداوم فعال باشید، به جای حذف کردن بنر، آن را با یک بنر جدید عوض کنید. به همین دلیل است که آی بنر معمولاً توصیه میکند که با 5 بنر یا بیشتر شروع کنید.

بیشتر بخوانید: تاثیر لوگو بر برند


منبع: ibaner

نظر شما

نظرات