|
  • پوسته سبز (پیشفرض)
  • پوسته زرد
  • پوسته نارنجی
  • پوسته آبی
خانه بلاگ قانون‌های طلایی برای داشتن یک بنر تبلیغاتی موفق

قانون‌های طلایی برای داشتن یک بنر تبلیغاتی موفق

تخمین زمان مطالعه

5 دقیقه
Wednesday 19 Azar 1399
قانون‌های طلایی برای داشتن یک بنر تبلیغاتی موفق

برای داشتن یک بنر تبلیغاتی خوب و موفق باید به یک سری نکات توجه داشته باشید. ما در این مقاله قصد داریم نکاتی را برای شما توضیح داده و نگاهی دقیق‌تر و جامع تر به این نوع از تبلیغات داشته باشیم.

1. استفاده از جمله های تاثیر گذار

برای داشتن یک بنر تبلیغاتی خوب، از توضیحات اضافه بپرهیزید. امروزه عصر، عصر سرعت است بنابراین کسی وقت ندارد که به توضیحات شما درباره تجارتتان گوش دهد. آنها فقط به دنبال علاقه شخصی خودشان هستند.

اگر بنر تبلیغاتی شما برای بینندگان جذابیت داشته باشد، آنها را مجذوب خود کرده و به دنبال آن بازدید از پورتال وب شما افزایش می‌یابد. در مقابل، اگر تبلیغ شما جذابیت کافی نداشته باشد، اغلب آن را نادیده گرفته و رد می‌شوند. بنابراین، نتیجه نهایی این است که در بنر تبلیغاتی خود از بیانیه‌ها کوتاه، مختصر، جذاب، مهیج و گیرا استفاده کنید.

2. ارائه پیشنهادهای ویژه 

انسان طبیعتا به دنبال به دست آوردن هر چیزی است که برایش هزینه کمتری داشته و یا به صورت رایگان ارائه شود. بر اساس نظرسنجی‌های آنلاین، در می‌یابیم که استفاده از کلماتی همچون "رایگان"، باعث افزایش فروش شرکت‌ها می‌شود. بنابراین، اگر کسب و کار شما روند کندی را پیش گرفته و فروش کمی دارید، یکی از راه‌های موثر برای قرار دادن تجارت در مسیر درست، معرفی یک پیشنهاد رایگان و گنجاندن آن به عنوان بخشی از آگهی تبلیغاتی آنلاین شماست. 

3. استفاده از آیکون‌هایی برای اقدام سریع 

حتی اگر بنر تبلیغاتی شما کامل باشد، باز هم به آیکون‌هایی مانند "اکنون ثبت نام کنید"، "اکنون بپیوندید"، "ثبت نام رایگان"، "یک آزمایش 30 روزه را انجام دهید" یا "اکنون یک وبلاگ دریافت کنید" نیاز دارید. این ویژگی، هدف شما از تبلیغ و تجارتی که انجام می‌دهید را برای کاربران اینترنتی روشن می‌سازد. 

4. رنگ بندی مناسب بنر

توجه داشته باشید که برای جذب کاربر، از رنگی مشابه رنگ وب سایت خود استفاده نکنید. در نقطه مقابل، نباید از رنگ های زننده در طراحی بنر تبلیغاتی خود استفاده کنید زیرا نتیجه معکوس دارد.

طرح های رنگ روشن در پس زمینه های تیره و بالعکس نیز به برجسته سازی و زیبایی تبلیغات بنر شما کمک می‌کنند. سعی کنید در بنر خود رنگ‌های زیادی را به کار نبرید و این نکته را در نظر داشته باشید که زیبایی در سادگی و ظرافت خلاصه می‌شود.

با توجه به موارد گفته شده اگر زمانی را برای طراحی بنرهای تبلیغاتی مناسب در اختیار ندارید و یا نمی توانید بنری را متناسب با نیازهای تبلیغاتی خود طراحی کنید، از  یک گرافیست کمک بگیرید.

 حجم گرافیک پایین

اگر بنر شما خیلی سنگین باشد زمان لود شدنش در یك صفحه وب طولانی خواهد شد و به همین ترتیب شانس شما برای دیده شدن کمتر می‌شود و واضح است كه كم‌تر روي آن كليك خواهد شد؛ بنابراین باید سعی کنید حجم بنر خود را كم‌تر از 15 کیلوبایت طراحی نمایید. البته این سایز برای یک بنر تبلیغاتی انیمیشن کمی غیر واقعی به نظر می‌رسد.

نظر شما

نظرات