تاثیر لوگو بر برند

تاثیر لوگو بر برند
زمان مطالعه: 1 دقیقه
یکشنبه 3 بهمن 1400

داشتن یک لوگوی تاثیرگذار که نشان دهنده‌ی هویت واقعی و هدفتان است، می‌تواند اولین قدم به سوی موفقیت باشد. سازگاری کسب و کارتان با چارت گرافیکی که شامل چرخه‌ی رنگ و نوع فونت است از مهم ترین بخش‌های تجاری سازی برندتان است. لوگو و چارت گرافیکی شما باید نمایانگر و تعریف کننده‌ی تجارت شما در شبکه‌های اجتماعی و هر فضای تبلیغاتی دیگری باشد. 

تمام این موارد از اساسی ترین بخش‌های روند تجاری سازی ایده و برندتان است که به شما در دستیابی به موفقیت کمک می‌کند. در اینجا قصد داریم تا چند مورد از دلایل دارا بودن لوگوی خوب و تاثیرگذار را مطرح کنیم:

به یاد ماندنی تر

۴۰٪ از افراد چیزی را که می‌بینند بهتر از چیزی که می‌شنوند و یا می‌خوانند به یاد می‌آورند. پس اگر برای کسب و کارتان گرافیک مناسبی انتخاب کنید که به یاد ماندنی باشد، احتمال بیاد آوردنتان زمانی که به خدمات و کالای شما نیاز است بسیار زیاد خواهد بود. 

کسب اعتماد اولیه

تاثیر اولیه تجارت شما بر مشتریان از طریق لوگویی است که خودتان را با آن معرفی می‌کنید. اکنون ما در عصر تکنولوژی قرار داریم و مشتریان شما همه‌ چیز را در اینترنت جست و جو می‌کنند، پس به یاد داشته باشید که لوگو و طرح گرافیکی تجارتتان اولین چیزی است که کاربران به صورت آنلاین مشاهده خواهند کرد. اگر لوگوی شما بتواند احساس حرفه‌ای بودن شما را منتقل کند می‌توانید اعتماد بیشتری را جلب کنید چرا که مشتریان شما اهمیتی که شما برای آن ها و کسب و کارتان قائل هستید را درک می کنند. در واقع حس مهم بودن مشتریان و تجارتتان را به مشتریان منتقل می کنید.

جذب مشتریان جدید

لوگوی خاطره انگیز و الهام بخش می تواند مشتریان را تشویق کند تا با شما کار کنند و در زمان مناسب برند شما را به یاد بیاورند. با یک لوگوی قدرتمند قادر هستید تا تاثیر عمیقی از خود به جای بگذارید و برندتان را به یک سمبل بدل کنید. یکی از راه‌های موفقیت شما برندسازی خواهد بود و تصویری در ذهن افراد ایجاد خواهد کرد که از هویت فردی شما بزرگتر است.

حفظ مشتریان وفادار

رقبا همواره تلاش خواهند کرد تا مشتریان شما را جذب خود کنند درصورتی که لوگوی شما تاثیر گذار باشد، مشتریان شما قبل از فکر کردن به پیشنهاد رقبای شما ، قطعاٌ بیشتر راجع به شما تامل می کنند.

این اولین چیزی است که باید قبل از هر چیزی در نظر داشته باشید این است که لوگو و گرافیک با کیفیت، کسب و کار شما را بهبود خواهد بخشید.

86
0
0
آیا این مطلب برای شما مفید بود ؟
  • بله
  • خیر

درود بر شما! خوشحالیم این مطلب برای شما مفید بوده‌، لطفا برای حمایت از ما آن را با
دوستان خود به اشتراک بگذارید

متاسفیم که این مطلب نتوانسته نظر شما را جلب کند. لطفا با نظرات و پیشنهادات‌
خود، ما را در بهبود همیشگی سایت یاری دهید.

دیدگاه شما

سؤالی دارید ؟ 53138 021

^