راه های برای افزایش فروش آنلاین: "قسمت اول"

راه های افزایش فروش آنلاین:
زمان مطالعه: 1 دقیقه
محمد شعبانی
شنبه 2 بهمن 1400

در واقع نوع کسب و کار  (آنلاین  یا سنتی) اهمیت چندانی ندارد. بسیاری از فروشندگان از شغلشان ناراضی هستند و دائما به دنبال راهکار افزایش فروش و افزایش مشتری هستند. فروش بیش‌ تر منجر به موفقیت کسب و کار می‌شود و برعکس آن نیز می‌تواند شما را با مشکلات زیادی مواجه کند.در واقع تست کردن آسان‌ترین راهی است که با استفاده از آن می توانید مشکلات سایت را پیدا کنید . 

فروشگاه آنلاین

ما به این نتیجه رسیده ایم که اگر محصولات کمتری در یک مکان ارائه شود فروش بالاتری را نتیجه می دهد. به جای اینکه سعی کنید مشتریان را با ارائه ی تعداد زیادی محصول با حداقل جزئیات در مورد هر کدام راضی نگه دارید. سعی کنید یک محصول یا مجموعه ای از محصولات مشابه را ارائه دهید و جزئیات  هر محصول را کامل شرح دهید و شک و شبهات مشتریان را برطرف کنید.از اغراق کردن و تعریف بیجا به شدت دوری کنید. کاربران و مشتریان امروزی هوشیار بوده و گول چنین وعده هایی را نمی خورند. بنابراین صادق باشید و سعی کنید در تمام بخش های تجارت خود بدون حاشیه فعالیت داشته باشید.

انتخاب خدماتی درست مشتریان را افزایش می‌دهد

خدمات یکی از مهم‌ترین گزینه های خرید مشتریان هستند، همین خدمات به شما کمک می‌کنند تا شماره مشتریان را داشته باشید و محصولات و یا خدمات خود را به آنها بفروشید. این خدمات ارائه شده را در قسمت بالا و سمت چپ سایت قرار دهید چون اولین جایی که بازدید کنندگان می بینند آنجاست.یکی از روش‌های درست برای ارائه خدمات پیامک کوتاهی است که بعد از خرید برای مشتری ارسال می‌شود.

استفاده از pop-up ها 

نمونه پاپ اپ

پاپ آپ پنجره های کوچکی هستند که حاوی پیشنهادات ویژه و یا اطلاعاتی هستند که هنگام بازدید یک وب سایت بالا می آیند. البته با مسدود شدن این pop-up ها امکان دارد کاربران اطلاعاتی را از دست بدهند که به نفعشان بوده است. ولی باز هم بستگی به انتخاب کاربر دارد. معمولاً پاپ آپ اولین چیزی است که مشتریانتان می بینند پس باید به قدری خوب باشد که بتواند توجه آنها را جلب کند. 

102
2
0
آیا این مطلب برای شما مفید بود ؟
  • بله
  • خیر

درود بر شما! خوشحالیم این مطلب برای شما مفید بوده‌، لطفا برای حمایت از ما آن را با
دوستان خود به اشتراک بگذارید

متاسفیم که این مطلب نتوانسته نظر شما را جلب کند. لطفا با نظرات و پیشنهادات‌
خود، ما را در بهبود همیشگی سایت یاری دهید.

دیدگاه شما
دیدگاه کاربران
  • جدید ترین
  • قدیمی ترین
  • بیشترین لایک
سوالی دارید ؟ 91300530 026
^