راه های افزایش فروش آنلاین: "قسمت دوم"

راه های افزایش فروش آنلاین:
زمان مطالعه: 1 دقیقه
محمد شعبانی
شنبه 2 بهمن 1400

حل مشکلات مشتریان

حل مشکلات مشتری

در چند پاراگراف اول صفحه اصلی سایت در مورد مشکلی که در تیتر بیان کردید، صحبت کنید. به مخاطبانتان نشان دهید که آنها را می فهمید. وقتی مخاطبانتان احساس کنند که شما مشکل آنها را می فهمید، می توانند به شما برای حل مشکل اعتماد کنند. هنگامی که مشکل ایجاد شد، شما می توانید سرویس یا محصول خود را به عنوان راه حل ارائه دهید. با تاکید بر اینکه محصول چگونه مشکل خوانندگان را حل می کند، فروشتان را بالا ببرید.

مؤثرترین روش بهبود خدمات مشتریان این است که همه کامنت ها، سؤالات و نظرات (چه مثبت و چه منفی) را پاسخ بدهید. مشتری باید حس کند که صدایش شنیده می‌شود. یک شرکت تنها زمانی موفق می‌شود که مشتری‌ها عاشقش باشند. وقتی با مشتری‌ها در تماس باشید و سوالاتی که در شبکه‌های اجتماعی مطرح می‌کنند را پاسخ بدهید، به‌عنوان شرکتی قابل‌اعتماد و معتبر شناخته می‌شوید.

به مشتریان فرصت فکر کردن دهید

وقتی به مشتری خود فرصت فکر کردن بدهید، شاید آن لحظه به این نتیجه می‌رسدکه محصول شما برایش ضروری نیست و آن را نخرد اما در آینده باز هم نزد شما بازمی‌گردد.  با اصرار کردن ممکن است آن لحظه موفق شوید چیزی به مشتری خود بفروشید اما او دیگر به مغازه شما بازنمی‌گردد. یادتان باشد بازگشتن یک مشتری مهم‌تر از فروختن محصولات به اوست.

استفاده از رضایت مشتری

رضایت مشتری

تعداد بالای مشتریان یکی از معیارهای موفقیت هر کسب‌وکار به شمار می‌رود. اما این موضوع تنها معیار موفقیت نیست. اعتبار شما با فروش محصولات و سرویس هایتان بالا میرود و از این طریق بازدیدکنندگان به شما اعتماد می‌کنند و به اندازه کافی با شما احساس راحتی می‌کنند.  تمرکز صرف روی افزایش تعداد مشتریان گاهی منجر به‌ غفلت از سنجش میزان رضایت مشتری و افزایش نرخ ریزش آن‌ها می‌شود. این در حالی است که اگر نرخ ریزش مشتریان بیشتر از نرخ جذب باشد؛ به‌ زودی با یک کسب‌وکار شکست‌ خورده مواجه هستیم.  

خوش‌تیپ و خوش‌مشرب باشید

فروشنده‌ نامرتب و بداخلاق ،خودش بزرگترین مانع فروش است. بنابراین اگر می‌خواهید افزایش فروش داشته باشید، زمانی که مشتری وارد مغازه می‌شودباید  لبخند بزنید و به درستی و محترمانه با او صحبت کنید. 

99
2
0
آیا این مطلب برای شما مفید بود ؟
  • بله
  • خیر

درود بر شما! خوشحالیم این مطلب برای شما مفید بوده‌، لطفا برای حمایت از ما آن را با
دوستان خود به اشتراک بگذارید

متاسفیم که این مطلب نتوانسته نظر شما را جلب کند. لطفا با نظرات و پیشنهادات‌
خود، ما را در بهبود همیشگی سایت یاری دهید.

دیدگاه شما
دیدگاه کاربران
  • جدید ترین
  • قدیمی ترین
  • بیشترین لایک
سوالی دارید ؟ 91300530 026
^