راه های افزایش فروش آنلاین: "قسمت سوم"

 راه های افزایش فروش آنلاین:
زمان مطالعه: 1 دقیقه
محمد شعبانی
شنبه 2 بهمن 1400

اطلاعات کافی در اختیار مردم قرار دهید

قبل از هر چیز باید زمینه کاری خود و ایده ای که در سر دارید را در فروشگاهتان به صورت رایگان را در اختیار مردم قرار دهید. بعد از گذاشتن هر پست،توضیحات لازم را برای مشتریان در قسمت کپشن بنویسید تا مشتریان راجب محصول و ویژگی های آن اطلاعات کافی را کسب کنند. ممکن است مشتری سوالاتی را در کامنت یا دایرکت از شما بپرسد، سعی کنید بدون اغراق به تمامی آنها پاسخ دهید.

مطلوبیت محصول خود را با اضافه کردن تصاویر افزایش دهید

تصاویر محصولات، آنها را ملموس‌تر و واقعی تر نشان می دهند و یک ابزار قدرتمند فروش به شمار می روند. اما گاهی آشکار کردن سریع محصول ممکن است باعث افت فروش شود. شما ممکن است احتیاج داشته باشید که ابتدا مزایا و ارزش محصول را در استوری بگویید سپس بعد از دو روز  آن را پست دهید.

 بیش فروشی و فروش مکمل

هنگامی‌که مشتریان از یک محصول خاص استفاده می‌کنند، می‌توانید محصولات جانبی مرتبط  با آن را نیز به لیست فروش خود اضافه کنید  و نحوه استفاده و کارکرد آن را به مخاطبانتان نشان دهید. همچنین می‌توانید یک محصول یا خدمات ویژه را به‌منظور دستیابی مشتری به نتایج بهتر، افزایش کارایی محصول  و کاهش هزینه‌ها به فروش برسانید و این‌گونه کسب‌وکار خود را رونق دهید.

از فرمت و فونت های جذاب استفاده کنید

افراد بسیار کمی هستند که کلمه به کلمه حرف هایتان را می خوانند. اکثریت فقط صفحه را اسکن می کنند و کلمات و جملاتی که از نظرشان مهم است را می خوانند. به همین دلیل است که شما باید بعضی از کلمات و جمله ها را بیشتر رویشان تاکید کنید. برای مثال:از فونت درشت و ایتالیک برای تاکید بر مزایای محصولتان استفاده کنید

به جای محصول منفعت بفروشید

برای افزایش فروش باید دقت کنید که مردم محصول را میخرن که برایشان مزیت داشته باشد. از ارسال لوازم مرجوع شده یا تاریخ گذشته خودداری کنید. هنگام  فروش با این ذهنیت استراتژی‌هایتان را بچینید که قرار است به دیگران کمک کنید نه اینکه فقط محصولتان را بفروشید.

93
2
0
آیا این مطلب برای شما مفید بود ؟
  • بله
  • خیر

درود بر شما! خوشحالیم این مطلب برای شما مفید بوده‌، لطفا برای حمایت از ما آن را با
دوستان خود به اشتراک بگذارید

متاسفیم که این مطلب نتوانسته نظر شما را جلب کند. لطفا با نظرات و پیشنهادات‌
خود، ما را در بهبود همیشگی سایت یاری دهید.

دیدگاه شما
دیدگاه کاربران
  • جدید ترین
  • قدیمی ترین
  • بیشترین لایک
سوالی دارید ؟ 91300530 026
^