خدمات طراحی بنر اینستاگرام

امروزه استفاده از اینستاگرام بسیار گسترش پیدا کرده است، بخصوص در ایران به همین علت یکی از محبوب ترین ابزار بازاریابی است. روزانه میلیون ها پست و استوری در اینستاگرام قرار داده می شود. که برای جلب توجه کاربران نیاز است منحصر به فرد باشید و پست های شما جذابیت دوچندانی نسبت به بقیه رقبا خود داشته باشید.

اگه شما جزو افرادی باشید که استفاده از اینستاگرام را برای بازاریابی و فروش محصولات استفاده می کنید، قطعا می دانید که طراحی بنر  اینستاگرام چه اهمیت بالایی دارد و به نرخ فروش و افزایش بازدید  کننده چه کمک زیادی  می‌کند.

طراحان ما متناسب به کسب و کار و نوع کاربرانی که دارید طراحی بنر اینستاگرام را انجام میدهد، که افرادی زیادی جذب پست شما شوند و بازدهی بالایی را بدست آورید.

برای دریافت مشاوره رایگان می توایند با همکاران ما در ارتباط باشید.

نمونه کار اینستاگرام پیج آی بنر

انواع مدل طراحی بنر اینستاگرام

طراحی ساخت بنر حرفه ای ثابت اینستاگرام

بنر ثابت اینستاگرام

طراحی و ساخت بنر متحرک حرفه ای اینستاگرام

بنر متحرک اینستاگرام

طراحی بنر استوری ثابت

بنر ثابت استوری اینستاگرام

طراحی و ساخت حرفه ای بنر متحرک استوری اینستاگرام

بنر متحرک استوری اینستاگرام

نمونه کار بنر پست اینستاگرام ثابت

قبل از ثبت سفارش بنر پست اینستاگرام ثابت، حتما به نمونه کارها توجه فرماید تا دید بهتری به این نوع پوستر‌ها داشته باشید، این گونه می‌توانید طرح های مد نظر خود را خیلی بهتر با طراحان ما در میان بگذارید، طراحی کاملا منحصر به فردی برای شما طراحی می‌شود و قطعا از ایده ها و سلیقه شما در طراحی نهایی استفاده خواهد شد.

سایز طراحی

1080*1080

باز طراحی طرح

2 بار

هزینه طراحی

500 هزار تومان

زمان تحویل پروژه

1 الی 5 روز کاری

نمونه کار بنر متحرک پست اینستاگرام

قبل از ثبت سفارش بنر متحرک پست اینستاگرام، حتما به نمونه کارها توجه فرماید تا دید بهتری به این نوع پوستر‌ها داشته باشید، این گونه می‌توانید طرح های مد نظر خود را خیلی بهتر با طراحان ما در میان بگذارید، طراحی کاملا منحصر به فردی برای شما طراحی می‌شود و قطعا از ایده ها و سلیقه شما در طراحی نهایی استفاده خواهد شد.

سایز طراحی

1080*1080

باز طراحی

2 بار

هزینه طراحی

1 میلیون تومان

زمان تحویل پروژه

6 تا 9 روز کاری

مشاوره رایگان طراحی بنر اینستاگرام

مشاوران آی بنر آماده پاسخگویی به تمام سوالات شما هستند، برای طرح بنر خود اگه نمیدانید چه طرحی را باید انتخاب نماید حتما با مشاوران ما در میان بگذارید تا شما را راهنمایی کنند.

مشاوره رایگان آی بنر

نمونه کار بنر استوری اینستاگرام ثابت

قبل از ثبت سفارش بنر استوری اینستاگرام ثابت، حتما به نمونه کارها توجه فرماید تا دید بهتری به این نوع پوستر‌ها داشته باشید، این گونه می‌توانید طرح های مد نظر خود را خیلی بهتر با طراحان ما در میان بگذارید، طراحی کاملا منحصر به فردی برای شما طراحی می‌شود و قطعا از ایده ها و سلیقه شما در طراحی نهایی استفاده خواهد شد.

سایز طراحی

1920*1080

باز طراحی طرح

2 بار

هزینه طراحی

500 هزار تومان

زمان تحویل پروژه

1 الی 5 روز کاری

نمونه کار بنر متحرک استوری اینستاگرام

قبل از ثبت سفارش بنر متحرک استوری اینستاگرام، حتما به نمونه کارها توجه فرماید تا دید بهتری به این نوع پوستر‌ها داشته باشید، این گونه می‌توانید طرح های مد نظر خود را خیلی بهتر با طراحان ما در میان بگذارید، طراحی کاملا منحصر به فردی برای شما طراحی می‌شود و قطعا از ایده ها و سلیقه شما در طراحی نهایی استفاده خواهد شد.

سایز طراحی

1920*1080

باز طراحی

2 بار

هزینه طراحی

1 میلیون تومان

زمان تحویل پروژه

6 تا 9 روز کاری

چرا باید از خدمات آی بنر استفاده کنید

طراحان ما بجز اینکه خلاقیت بالا و به روزی در طراحی بنر دارند، کاملا با مفاهیم بازاریابی نیز آشنا هستند.  به همین سبب طراحی بنر های که برای شما انجام می شود بازدهی بالایی برای شما خواهد داشت.

طراحی بنر تبلیغاتی برای اینستاگرام

چه زمانی نیاز داریم طراحی بنر اینستاگرام را به صورت حرفه ای انجام بدهیم؟

کسب و کار های زیادی به سمت اشتراک گذاری خدمات یا محصولات خودشان در شبکه های اجتماعی رویی آورده اند، از جمله محبوب ترین آنها در ایران اینستاگرام است.
قطعا می دانید که در حوزه کسب و کار شما افراد زیادی هستند که خدمات خودشان را در اینستاگرام به کاربران ارئه می دهند، برای اینکه بتوانید افراد بیشتری نسبت به رقبا خود جلب نماید نیاز به حضور قدرتمند تری دارید. به همین علت شما باید با استفاده از تولید محتوا حرفه ای و همچنین طرح های گرافیکی کاربران را جذب خودتان بکنید.
طراحی بنر تبلیغاتی اینستاگرام کاملا کار تخصصی است که باید به نکات ریز و درشتی توجه شود که بازدهی بالاتری برای شما به ارمغان بیاورد، در صورتی که بخواهید به صورت مبتدی این کار را انجام دهید قطعا بازخورد خوبی از تبلیغات خود دریافت نخواهید کرد.
برای ثبت درخواست طراحی یا جهت ردریافت مشاوره طراحی بنر اینستاگرام می توانید به کارشناسان ما در ارتباط باشید.

چه زمانی نیاز داریم طراحی بنر اینستاگرام را به صورت حرفه ای انجام بدهیم؟

سوالات متداول

فایل نهایی طراحی بنر را به صورت لایه باز و هم با فرمت png به شما ارائه خواهیم داد، در صورت نیاز به تحویل با فرمت خواستی هستید می توانید با همکاران ما در میان بگذارید تا برای شما آماده و ارسال نماید.

برای دیدن هزینه ساخت بنر تبلیغاتی کافیست به لینک زیر مراجعه نماید تا قیمت دقیق این خدمات را ببینید.
https://ibaner.com/prices

نسبت به پیچیدگی طرح و تعداد کار زمان تحویل تغییر می کند که بعد از ثبت درخواست زمان مشخصی به شما اعلام خواهد شد، ولی ما تلاش می کنیم طرح های شما را طی زمان 24 الی 48 ساعت تحویل دهیم.

  • سایز بنر ( پست ، استوری )
  • نوع نمایش بنر (متحرک ، ثابت)
  • لوگو
  • رنگبندی سازمانی
  • متن اصلی بنر
  • متن های فرعی
  • اطلاعات تماس
سوالی دارید ؟ 91300530 026
Scroll to Top
اسکرول به بالا