مشاوره آنلاین

درباره ما

درباره آی بنر

آي بنر از سال 1388 فعاليت خود را آغاز نمود ، کار کردن با شرکتها و سايتهاي بزرگي که نمونه هاي آنها در قسمت نمونه بنرها موجود است گوياي کيفيت و رضايت مشتريان از ما بوده ، همچنين ما همواره به فکر گسترش خدمات و بالا بردن سطح کيفي کار هستيم ، تا بتوانيم هر چه بيشتر رضايت شما را جلب نمائيم.

انظباط و صداقت کاری

صداقت در کار و انضباط کاری از مهمترین عناصر ایجاد موفقیت در هر گروه و مجموعه است و بدون این دو عنصر اساسی ، پیشاپیش و شکست سر انجام هر حرکتی قلمداد خواهد گردید . سر لوحه فعالیت های آی بنر پایبندی به این اصول حیاتی زندگی بشری است که متاسفانه امروزه روز توجه چندانی به آن نمی شود و در حاشیه ی زندگی مدرن و دیجیتال و سریع ای که در آن به سر می بریم قرار گرفته . باور ما این است که می توان با همه ی تغییراتی که در روزمره گی های همیشگی و در گیری های زندگی انسان ها پدید آمده باز این نیاز بنیادی زندگی بشر را رعایت نمود و با در نظر گرفتن آن رشد کرد و به موفقیت رسید . هدف ما این است که این دو اصل را سرلوحه ی کار خود قرار دهیم و به نحو احسنت به انجام برسانیم و با افتخار بیان می کنیم که صداقت کاری و انضباط رفتاری تنها اندوخته ی ماست و برای سرآزیر شدن آن همه ی تلاش خود را به کار خواهیم گرفت .

 

سرعت بالای طراحی

تیم طراحی آی بنر متشکل است از برترین ها و سرآمدهای طراحان کلاسیک و دیجیتال . این سرمایه ی گران بها که در آی بنر گرد آمده است و نیز تجربیات ارزشمند این عزیزان در حوزه های مختلف هنری ، موجب شده که ما این توانایی را دارا باشیم که نیاز شما را با سرعت شناسایی کنیم و در کوتاه ترین زمان در خواست طراحی بنر شما را با بالا ترین کیفیت ممکن به دست شما برسانیم .

 

ظرافت و دقت

در تمامی اتفاقات و کارهای روز مره می توان مشاهده کرد که سرعت بالا در هر زمینه ای موجب این پدیده می گردد که دقت و ظرافت در قسمت های مختلفی از فعالیت مذکور نا دیده گرفته و یا توجه مقتضی به آن صوت نگیرد . پس از صرف زمان های طولانی کاری و مشورت بین اعضا گروه طراحی آی بنر ، ما برای از بین بردن این نقیصه به یک راه حل رسیدیم . فعالیت ها ی کاری ما در این مجموعه به این صورت انجام می شود ؛ در گروه های مختلف طراحی این شرکت که هر یک به صورت مجزا مسولیت طراحی یک محصول در خواستی را دارا می باشند ، طراح ها و گرافیست های مختلفی به صورت متناوب و یا متوالی بر روی یک طرح خاص کار می کنند . به این ترتیب هم طراحی کردن دیگر برای طراح خسته کننده نیست و انرژی مضاعفی را طلب نمی کند و هم خطا ها و اهمال کاری های احتمالی که ممکن است در فرآیند طراحی یک اثر به وقوع بپیوندد به حد اقل می رسد . این روش کار در عین حالی که از حد اکثر سرعت و توانایی یک طراح در آن استفاده می شود .، خطا و اشتباه را نیز به حد اقل ممکن می رساند و بالا ترین میزان دقت و ظرافت را داراست .

 

نوآوری و نگاه متفاوت

این دو واژه برای تک تک طراحان ما به عنوان یک ایده ی همیشگی است و برای همه ی ما که در آی بنر فعالیت می کنیم به سان روحی جاویدان است که در لحظه، لحظه های طراحی و پیش زمینه سازی از نظر ان طراح خارج نمی شود . نگاه همیشگی ما به موضوعات مختلف به این ترتیب است که آنها را با روش های نوین و جدید ی طراحی و ارائه نماییم و میزان تکرار و استفاده ای که از عناصر مختلف شده ما را در دام تقلید و کلیشه گرفتار نسازد . برای آی بنر همواره آنچه بر ارزش اثر می افزاید زیبایی ذاتی تازی متولد شده ایست که در ثانیه ی خلق به وجود می آید و طرح های تقلیدی و تکراری هر چقدر هو که در نگاه عوام زیبا جلوه کنند در مسیری که ما به هنر و گرافیک نگاه می کنیم فاقد ذره ای ارزش هنری می باشد . طراحان آی بنر مدت زمان بسیاری را صرف مطالعه و بررسی موضوعات و زمینه های مختلف هنر نموده اند . تک تک نفرات ما شناخت کامل به هنر در نگاه فرد شرقی و شکل پیچیده ی ان در اسلوب های تازه متولد شده ی مدرن و پست مدرن و خانواده های مختلف آنها که طفل نوپای تمدن مکتشف غرب است دارند . پیوند این ویژگی ها با یکدیگر موجب می شود تا ، با افتخار یکی از شاخصه های ممتاز گروه طراحی آی بنر را ، نوآوری و نگاهی متفاوت در ثانیه های تکراری به دام افتاده در بیست و چهار ساعت شبانه روز ، بدانیم .

 

احترام به روح هنر پارسی

هنر پارسی آن گوهر گران بهایی است که احترام و تحسین موجودات جهان را در همیشه ی تاریخ متوجه خود ساخته .این تاریخچه ی غنی هنری و پشتوانه ی بی همتای فرهنگ و تمدن که بر جبین سرزمین پارسی نقش بسته منجر به این امر شده ، تا عشقی بی پایان به نوع خاص از طراحی و نگاره زنی که مزدوج با هنر ناب ایرانی است در وجود ما مردمان ایران زمین قرار گیرد . این قلب تپنده و اسطوره ی نامیرای عشق به وطن فرهنگ و هنر در سرشت هر یک از ما که فرزندان این اب و خاکیم مانند همه ی شما ایرانیان وجود دارد و موجب می شود که همه ی اعضای تیم طراحی آی بنر دست های خود را با عشق به جاودانگی و ماندگاری ایران زمین و پارس به کار برند و برای بازگشت ایران و ایرانی به قله های افتخار و هنر و جهان گیر شدن روح هنر پارسی از هیچ کوششی فرو گذاری ننمایند .

 

پیروی از اصول و متد های طراحی

طراحی در زمینه های مختلف ، به خصوص حوزه ای که فعالیت های گروه طراحی آی بنر زیر مجموعه ای از آن است ، علاوه بر اینکه نیازمند خلاقیت ، عشق و شوق می باشد ، بدون شک باید دارای این خصیصه نیز باشد ، که هنر و شوق قلبی طراح در قالبی بیان شود که اثر نهایی را در محدوده ای خارج از هنر های خیالی شخصی و انفرادی قرار دهد . این ویژگی ، به خصوص در زمینه ی فعالیت ما بسیار مهم و قابل تامل است ، زیرا ؛ آثار نهایی ای که ما در اختیار سفارش دهنده و در خواست کننده قرار می دهیم در بیشتر اوقات در معرض دید عموم قرار می گیرند و باید مقبولیت عام را بدست بیاورند . برای اینکه کار های طراحی شده با نام آی بنر در انزوا قرار نگرفته و مورد بی مهری مخاطب عام واقع نشوند ، همواره تلاش نمودیم که تمامی شور و شوق طراح را در قالبی معقول و در چهار چوب درک هنری عوام ، که در متد های مختلف طراحی و گرافیک رعایت می شوند و نیز اصول بنیادی هنر کلاسیک را شامل می گردند عرضه نماییم و پیروی از اصول و متد های طراحی را در کار های خود مورد توجه قرار دهیم .

 

تجربه ی کاری

موضوعی که از برجسته ترین ویژگی های یک گروه و تیم به حساب می آید و باید ورای نکات فوق الذکر بدان توجه نمود ، مسئله ی تجربه کاری و مدت زمان فعالیت گروه مورد نظر در زمینه ی کاری و فعالیت امروزی است . تجربه ی کاری در هر زمینه ای می تواند برای فعالان در آن زمینه به عنوان بنیادی ترین نقطه ی تمایز و تفاوت مد نظر قرار گیرد . تیم طراحی آی بنر مجموعه ای از با تجربه ترین طراحانی را که هم اکنون در فضای سایبری مشغول به کار هستند در اختیار دارد و با آنها همکاری می نماید . طراحان ما سابقه ای طولانی کار و فعالیت را در حوزه های مختلف هنری در کارنامه ی خود دارند و همین موضوع است که حرف فخر و تمایز بنیادین گروه طراحی آی بنر با سایر گروه ها و سایت های مشابه است .

سوالی دارید ؟ 91300530 026