ibaner

شرایط سرویس دهی

کلیه کاربران سرویس‌های آی بنر، پس از خریداری هر یک از سرویس‌ها موظف به رعایت کامل شرایط سرویس دهی در این شرکت می‌باشند. ماهیت این شرایط برای تضمین رعایت حقوق سایر کاربران اینترنت و تطابق با قوانین حاکم بر محیط سرویس دهندگانی است که آی بنر از سرویس آن‌ها استفاده می‌کند. این شرایط جامع و کامل نبوده و آی بنر حق اضافه، حدف یا تغییر بندهای آنرا در هر زمان و بدون اطلاع قبلی پس از انتشار آنها در وبگاه www.ibaner.com برای خود محفوظ می دارد.

شرایط و قوانین استفاده از تمامی خدمات آی بنر

این توافقنامه ما بین “آی بنر”  و شما (وکیل، نماینده، وارث و جانشین شما نیز در این قرارداد مشترک خطاب میشود) که در این توافقنامه “مشترک” و یا “کاربر” و یا “مشتری” و یا “خریدار” نامیده میشوید، تنظیم شده و قابل اجرا می باشد. ورود به سایت آی بنر، خرید هریک از خدمات و یا محصولات آی بنر، استفاده از سرویسهای رایگان و غیر رایگان آی بنر و یا انجام هرگونه معامله، تعامل و یا تراکنش با آی بنر و نمایندگان، کارمندان، مدیران و تمامی زیرمجموعه های آی بنر مستلزم پذیرش تمامی بخش های این شرایط و قوانین بوده و در صورتی که شما با بخش و یا تمامی این شرایط و قوانین موافق نمی‌باشید، خواهشمندیم هیچ یک از سرویس‌ها و خدمات آی بنر را خریداری ننمایید. چرا که خرید و یا سفارش هرکدام از محصولات و خدمات آی بنر، به معنی قبول این شرایط و قوانین از طرف شما خواهد بود.

۱- توافقنامه

مشترک متعهد میشود که تمامی بندها و شرایط این توافقنامه را مطالعه کرده و رعایت نماید. چنانچه خدمات و یا محصولات آی بنر را تهیه نماید، این توافقنامه باید به طور کامل و تا زمانی که از خدمات و محصولات استفاده می کند و از مزایای آن بهره می برد، اجرا شود. چنانچه مشترک در استفاده از محصولات و خدمات آی بنر انصراف دهد، هیچ وجهی از سوی آی بنر مسترد نمی گردد. مشترک می پذیرد که در صورت تمایل به قطع استفاده از خدمات آی بنر مسئول خواهد بود که این موضوع را به مآی بنر اطلاع دهد.

تبصره: استرداد وجه به مدت ۷ روز پس از خرید محصولات و تنها با ذکر دلیل منطقی (مانند وجود مشکل در سرویس) امکان پذیر خواهد بود.

2- استفاده غیر قانونی

کاربران متعهد می‌شوند تمامی قوانین جاری کشور ایران را رعایت نمایند. همچنین با توجه به قرار داشتن سرورهای آی بنر در کشورهای اروپایی، کاربران متعهد به رعایت تمامی قوانین سلبی مرتبط با اینترنت در کشورهای ایران و اتحادیه اروپا می‌باشند و عدم آشنایی کاربران با این قوانین رافع مسئولیت آنها نخواهد بود. به طور کل سرویس‌های آی بنرمی‌بایست در جهت مقاصد قانونی استفاده گردد. انتقال، نگهداری یا انتشار هر گونه اطلاعات یا داده که مخالف هر قانون اجرایی باشد یا مستقیما به تخلف از قانون خاصی کمک کند ممنوع است.

3- مسئولیت کاربران

کاربران مسئول عملکرد خود در رابطه با سرویس تهیه شده می‌باشند همچنین می‌بایست به حقوق سایر کاربران آی بنر احترام بگذارند. آی بنر حق تعلیق یا قطع دائم سرویس کاربرانی که به صورت خواسته یا ناخواسته موجب اختلال در سرویس سایر کاربران شده‌اند و یا با بی‌احترامی با کارکنان آی بنر برخورد‌ میکنند را برای خود محفوظ می‌دارد. ضمنا کاربر حق هیچ گونه اعتراضی را نخواهد داشت.

4- اطلاعات کاربران

مشترک موافقت می‌نماید که هنگام ثبت نام اطلاعات صحیح در اختیار آی بنر قرار دهد. همچنین کاربر موظف است اطلاعات خود را هنگام استفاده از خدمات و محصولات آی بنر در صورت تغییر بروز نماید. آی بنر برای برقراری هرگونه ارتباط با مشترک از اطلاعات ارائه شده توسط مشترک استفاده می‌نماید چنانچه اطلاعاتی که ارائه میدهد نادرست، مبهم یا ناقص باشد و یا آی بنر شبهه مستدلی در مورد نادرست بودن، مبهم بودن، ناقص بودن و یا دقیق نبودن اطلاعت شما داشته باشد آی بنر به صلاحدید خود مجاز خواهد بود خدمات مشترک را قطع و حساب وی را مسدود نماید. آی بنر بنا به صلاحدید خود ممکن است از یک کاربر درخواست تایید هویت نماید در این حالت کاربر موظف می‌باشد نسبت به تایید هویت خود و مشخصات محل سکونت بر اساس نوع درخواست تایید هویت و محل سکونت آی بنر اقدام نماید در غیر این صورت تا زمان تایید هویت و محل سکونت کاربر حساب وی و تمامی خدمات مرتبط با آن معلق خواهد شد.