ibaner
mobile teaser

طراحی تیزر

headset

خدمات طراحی تیزر

advertisement teaser
تیزر تبلیغاتی FPV

یکی از بهترین گزینه‌ها برای فروشگاه‌های زنجیره‌ای و برند‌هایی که می‌خواهند در سطح وسیعی دیده شوند، با توجه به نوپا بودن این سرویس در ایران، می‌تواند برای بسیاری از مخاطبان بسیار جذاب باشد.

advertisement compound banner
تیزر تبلیغاتی ترکیبی

در تیزرهای تبلیغاتی ترکیبی، شما همزمان با استفاده از ویدئوی رئال و ضبط شده، از طرح‌های گرافیکی هم استفاده می‌کنید تا بتوانید مخاطب‌تان را به تماشای ادامه‌ی ویدئو وا دارید.

motion graphic teaser
تیزر موشن گرافیک

موشن گرافیک می‌تواند همزمان با اینکه اطلاعاتی را از برند خود به مخاطب منتقل کرده، باعث شود با طرح‌های گرافیکی در ذهن مخاطب حک شوید و باقی بمانید.

real advertisement teaser
تیزر تبلیغاتی رئال

در تیزر تبلیغاتی رئال، فیلم‌برداری به صورت واقعی انجام می‌شود و همه‌چیز در کمال سادگی با مخاطب در میان گذاشته می‌شود.

ibaner teaser

چرا باید از خدمات طراحی تیزر آی بنر استفاده بکنید؟

در دنیای پرشتاب امروزی، زمانی که مردم حجم زیادی از اطلاعات دنیا مجازی و دنیای واقعی را می‌خوانند، قطعا به راحتی از کلمات نوشته شده رد می‌شوند و فراموش می‌کنند یا نادیده می‌گیرند. برای جلب توجه افراد اغلب با یک تیزر و کلیپ جذاب می‌توانید بازخورد‌های جذاب‌تری بگیرید، همچنین تولید ویدئو راهی عالی برای فروش برند شما در مدت زمان کوتاه است. به جذب مخاطبان با هدف فروش آنلاین کمک می‌کند. با این حال، تهیه یک ویدیو برای برند شما آسان نیست. به همین دلیل است که شما به یک شرکت تولید ویدیو نیاز دارید که بتواند برای شما کار کند تا بهترین نتایج ممکن را برای کسب و کار خود به دست آورید، آی بنر با متخصصان خود آماده خدمت به کسب و کار شماست.
teaser design price
girl photographer

مزایایی خدمات تیزرهای تبلیغاتی

تولید ویدئو راهی عالی برای فروش برند شما در مدت زمان کوتاه است. به جذب مخاطبان هدف آنلاین کمک می‌کند. با این حال، تهیه یک ویدیو برای برند شما آسان نیست. به همین دلیل است که شما به یک شرکت تولید ویدیو نیاز دارید که بتواند برای شما کار کند تا بهترین نتایج ممکن را برای کسب و کار خود به دست آورید:

01

تیزرهای تبلیغاتی باعث می شود که کاربران ویدئوها را به اشتراک گذارند

وقتی که کلیپ‌های تبلیغاتی برای مشتریان جذاب باشند، این امکان وجود دارد که آن ها پس از تماشای ویدئو آن را در جاهای مختلف به اشتراک بگذارند. با این کار مشتریان به نوعی تبلیغ کننده ی برند شما می شوند .

02

معرفی محصول

زمانی که یک محصول یا خدمت جدید به بازار معرفی شودو همینطور برای معرفی مجموعه یک تیزر تبلیغاتی با موضوع آموزشی و معرفی می‌تواند بیش از هر چیزی به معرفی درست کاربرد آن محصول و همچنین در معرفی برندیگ شما بسیار کمک کند.

03

تیزرهای تبلیغاتی نرخ فروش را بالا می‌ برد

بیشتر اطلاعاتی که به مغز ما منتقل‌ می شود بصری است. مطالعات نشان می‌دهد که ۷۴ درصد از کاربرانی که یک ویدئوی توضیحی را درباره یک محصول تماشا نموده‌اند، متعاقباً آن را خریداری می‌کنند. ساخت تیزر تبلیغاتی همچنین می‌تواند به ‌طور مستقیم منجر به فروش شود.

04

با تیزرهای تبلیغاتی می توانید در مدت کم اطلاعات بیشتری ارائه بدهید

تیزر یک ابزار عالی برای فراگیری است. در زندگی امروز بیش‌ از حد مشغله وجود دارد و زمان خواندن توضیحات طولانی برای یک محصول و یا بررسی در مورد خدمات و سرویس خاص مقدور نیست. مشتریان امروزی می‌خواهند در مورد هر چیزی در مدت کوتاه اطلاعات زیادی را کسب کنند.

تیزر fpv

آی بنر جزو معدود مجموعه‌هایی‌ست که خدمات ساخت تیزرهای FPV را ارائه می‌دهد. با توجه به نوپا بودن این سرویس در ایران، ساختِ با کیفیتی یک تیزر تبلیغاتی FPV نیاز به تخصص و آموزش کافی در خصوص کار با ابزارها دارد. نمونه‌ای که از تیزر FPV مشاهده می‌کنید، بهترین گزینه برای معرفی فروشگاه‌های زنجیره‌ای، برندهایی که می‌خواهند در سطح وسیعی مطرح شوند گزینه‌ی خیلی مناسبی می‌تواند باشد.

تیزر تبلیغاتی رئال

اگر جزو کسب و کارهایی هستید که می‌خواهید ویژگی‌های متفاوتی از خدمات و محصولات خود را به مخاطبین نشان دهید، قطعا تیزر تبلیغاتی رئال مناسب‌ترین گزینه برای شماست. در تیزر تبلیغاتی رئال، فیلم‌برداری به صورت واقعی انجام می‌شود و همه‌چیز در کمال سادگی با مخاطب در میان گذاشته می‌شود.

تیزر تبلیغاتی موشن گرافیک

موشن گرافی را می‌توان جزو ساده‌ترین راه‌های تبلیغات ویدئویی دانست. اگر می‌خواهید همزمان با اینکه اطلاعاتی را از برند خود به مخاطب منتقل کنید و با طرح‌های گرافیکی در ذهن مخاطب حک بشوید و باقی بمانید؛ از گرافیک متحرک و طرح‌های جذابی که طراحان متخصص ما می‌توانند خلق کنند غافل نشوید.

تیزر تبلیغاتی ترکیبی

اغلب برندها تمایل دارند که در خلال تبلیغاتی که انجام می‌دهند، اطلاعاتی را هم به مخاطب‌شان ارائه دهند و از این طریق خودشان را در ذهن مخاطب نگه دارند. در تیزرهای تبلیغاتی ترکیبی، شما همزمان با استفاده از ویدئوی رئال و ضبط شده، از طرح‌های گرافیکی هم استفاده می‌کنید تا بتوانید مخاطب‌تان را به تماشای ادامه‌ی ویدئو وا دارید.

ibaner advertisement video
play

توسعه خلاقیت و نوآوری در ساخت ویدیو تبلیغاتی

اگر تا به حال برای «فهرست شرکت‌های تولید ویدیو تبلیغاتی در تهران یا ایران»  جستجو کرده باشید، می‌دانید که فهرست شرکت‌های تولیدکننده ویدئو تبلیغاتی زیاد هستند چند روز طول می‌کشد تا با همه شرکت‌های تولید ویدیوی شرکتی در تهران فهرست شده‌اند، صحبت و تحقیق کنید. ما در آی بنر چیزی متفاوت با بسیاری از شرکت های تولید تیزر دیگر در تهران و ایران ارائه می دهیم. ما در درجه اول خلاق هستیم و این همان چیزی است که ما را با اکثر شرکت‌های تولید تیزر تبلیغاتی متمایز می‌کند.

question pen

مشاوران آی بنر آماده پاسخگویی به تمام سوالات شما هستند.

headset
question

سوالات متداول

مدت زمان تیزر باید چقدر باشد؟

chevron

چرا باید حتما برای کسب و کار خودم تیزر درست بکنم ؟

chevron

چگونه مخاطبانم را در 30 ثانیه جذب کنم؟

chevron