خدمات طراحی لوگو و ست اداری

لوگو اولین برداشت برند شما است و پیام اصلی شما را به صورت بصری در یک تصویر جذاب و فشرده نمایش می‌دهد.

چرا باید از خدمات طراحی لوگو و ست اداری آی بنر استفاده بکنید؟

در دنیای پرشتاب امروزی، زمانی که مردم حجم زیادی از اطلاعات دنیا مجازی و دنیای واقعی را می‌خوانند، قطعا به راحتی از کلمات نوشته شده رد می‌شوند و فراموش می‌کنند یا نادیده می‌گیرند. برای جلب توجه افراد اغلب به یک تصویر بصری خیره کننده و فریبنده نیاز است. در آی بنر، ما به طراحی لوگوهایی که انتظارات شما را برآورده می‌کنند، می‌بالیم و در عین حال ما بیش از 8 سال است خدمات طراحی لگو را به صورت تخصصی به کسب و کارهای مختلف ارائه  می‌کنیم، همچنین ما طرحی بی‌نظیر و واقعاً منحصربه‌فرد با توجه به برند شما ایجاد خواهیم کرد.

  • خدمات طراحی لگو ما مقرون به صرفه است
  • ما طرح های بی نظیری را ارائه می دهیم
  • ما تیمی از طراحان خبره هستیم
  • ما رضایت کامل شما را تضمین می کنیم

سفارش طراحی لوگو و ست اداری

انواع مدل و سبک طراحی لوگو در دنیا

تفاوت طراحی لوگو حرفه ای با لوگو ساز‌های رایگان

اگر بخواهیم به صورت کوتاه تفاوت این دو را با زگو کنیم این است که اگر شما از طراحی لوگو رایگان استفاده کنید ممکن است یک یا دو فرمت فایل استاندارد را ارائه دهند، ولی طراحان لگو حرفه‌ای گزینه های زیادی دارند. نه تنها می‌توانید لوگوی خود را در فرمت‌های مختلف مانند JPG، PNG یا PDF دانلود کنید، بلکه گاهی اوقات گزینه‌هایی برای اندازه‌های فایل خاص دارید.

طراحی آنلاین لوگو رایگان

اگر طراحی لوگوی آنلاین را در گوگل جستجو کنید، در نهایت با صفحاتی از سایت‌های طراحی لوگو آنلاین مختلف مواجه خواهید شد که می توانید از بین آنها انتخاب کنید. دیدن همه این گزینه های مختلف که با یک کلیک قابل دسترسی هستند قطعاً می تواند آن را به گزینه ای جذاب تبدیل کند.

از جمله معایب استفاده از لوگو آماده : فاقد اعتبار ، بیشتر لوگوها کپی است، تاثیر گذاری کم لگو می‌باشد.

طراحی لوگو حرفه ای

 

صاحبان مشاغل باهوش و کارآفرینان خبره می دانند که لوگو یک ابزار استراتژیک برای برندسازی و باعث جذب بیشتر افراد می‌شود . هنگامی که به خوبی طراحی شود، با هدف قرار دادن بازار صحیح، پخش پیام های مناسب و متمایز شدن از رقبا، کسب و کار شما را سودآورتر می کند.

در صورتی که شما از خدمات طراحی لوگو حرفه ای استفاده می‌کنید، طراحی منحصر به فردی را دریافت خواهید کرد و میتوانید هر ایده که دارید به طراح LOGO اعلام بکنید و در آخر نیز یک خروجی بی نظیر دریافت خواهید کرد.

از جمله معایب سفارش طراحی لوگو حرفه ای : هزینه بالا این خدمات نسبت به نوع لوگو ، زمان بیشتری منتظر خواهید بود که لوگو طراحی شود و به دست شما برسد، این دو میتوان تنها معایب این نوع خدمات دانست.

قیمت طراحی لوگو و ست اداری

قیمت طراحی لوگو به عوامل مختلفی از جمله حرفه‌ای بودن آژانس تبلیغاتی، نمونه کارها، تعداد اتودها، زمان لازم برای طراحی، بررسی برند و کسب و کار، بررسی ابعاد کسب و کار و … بستگی دارد. گاها مشاهده می‌شود برخی از افراد صرفا کار با نرم افزار کرده و هیچ ایده و تفکری پشت لوگوی یک کسب و کار ندارند، همین موضوع باعث لطمه بسیار جدی به آینده کسب و کارها وارد خواهد کرد. برای مشاهده قیمت طراحی logo پارماتیک روی دکمه زیر کلیک کنید.

قیمت طراحی لوگو ست اداری
لوگو چیست و چرا باید لگو داشته باشید

لوگو چیست؟

در ساده ترین عبارت، لوگو نمادی است متشکل از کلمات، تصاویر و رنگ ها که برای شناسایی یک برند یا محصول استفاده می شود. انواع خاصی از لوگوها در اشکال و اندازه‌های مختلف وجود دارند که از جمله آنها لوگوتایپ‌های متنی ساده تا علائم لوگوی انتزاعی را شامل می‌شود.

زمانی که یک لوگو به درستی طراحی شود، به عنوان چهره کسب و کار شما به عموم مردم نمایش داده می‌شود و به مخاطبان شما کمک می‌کند تا تشخیص دهند شما چه کسی هستید و چه خدماتی را ارائه می‌دهید.

چرا باید از یک لوگو حرفه‌ای طراحی بکنیم؟

اگر لوگوی شما غیرحرفه‌ای به نظر برسد، مردم بدون شک اعتماد کمتری به برند و خدمات شما پیدا خواهند کرد. مردم قضاوت های فوری می کنند و طی بررسی های انجام شده بیشتر برندهای که طراحی logo ضعیفی داشتند باعث شده که مردم از خدمات آنها اصلا استفاده نکنند.

یک لوگوی حرفه ای طراحی کنید تا نسبت به رقبا خود متمایز باشید، این اطمینان حاصل کنید که برند شما را به خاطر می‌آورند و ارتباط مثبتی با شما ایجاد می کنند. لوگوها یک تداعی نمادین عمیق دارند که با خاطرات و احساسات افراد مرتبط است.

چرا باید از یک لوگو حرفه‌ای طراحی بکنیم؟

سوالات متداول

اکثر کسب و کارها یک لوگو را به یکی از سه روش ایجاد می کنند: با برگزاری یک مسابقه طراحی، استخدام یک طراح آزاد یا ساختن لوگوی خود با یک سازنده لوگو. هر گزینه دارای مزایا و معایبی است، اما ما فکر می‌کنیم که مسابقات طراحی بهترین گزینه برای دریافت لوگوی سفارشی شرکت هستند، زیرا ایده‌ها و انعطاف‌پذیری‌های متعددی را به شما ارائه می‌دهند. مطمئن نیستید کدام راه برای شما مناسب است؟ راهنمای ما را برای پیدا کردن بهترین لگو برای برند خودتان استفاده نمیاد.

یک لوگوی شرکت خوب سه کار را انجام می دهد: به مشتریان بالقوه می گوید که آیا محصول برای آنها مناسب است یا خیر. آن چیزی را که شما برای آن ایستاده اید، بیان می کند. و باعث می شود برند شما را به خاطر بسپارند. بهترین راه برای طراحی لوگویی که این اطلاعات را در اختیار شما قرار می دهد، همکاری با یک طراح لوگو حرفه ای است. آن‌ها می‌توانند نوع مناسب لوگو را توصیه کنند و رنگ‌ها، شکل‌ها و فونت‌هایی را پیشنهاد کنند که پیامی را که می‌خواهید برند شما ارسال کند، ارائه دهد.

اگر یک طراح گرافیک آموزش دیده با نرم افزار طراحی نیستید، می توانید لوگوی خود را با استفاده از سازنده لوگو یا برنامه طراحی لوگو بسازید. به طور کلی، این ابزارها از الگوهایی برای کمک به شما در ساخت یک لوگوی اولیه استفاده می کنند. اگر می خواهید یک طراحی لوگوی سفارشی داشته باشید که شما را از رقبا متمایز کند، یک مسابقه طراحی گزینه بهتری است. اما گاهی اوقات قیمت و سرعت مهمترین فاکتورهای شما هستند. اگر اینطور است، لیست ما از بهترین سازندگان لوگو و بهترین برنامه های طراحی لوگو را بررسی کنید.

سوالی دارید ؟ 91300530 026
اسکرول به بالا