خدمات سئو سایت

بهترین تکنیک برای رونق بخشیدن به کسب و کار های اینترنتی بعد از طراحی سایت، خدمات سئو سایت است که باعث افزایش بازدید در موتورهای جستجو و دیده شدن توسط مخاطبان می شود.  همانطور که می دانید کاربران زیادی چه در ایران و یا خارج از کشور بیشتر از موتور جستجو گوگل استفاده می کنند، با بهینه سازی صفحات سایت در موتورهای جستجو گوگل می‌توانید بیشترین ورودی را در حوضه خدماتی خود را بدست آورید.

با انجام اصولی ساختار برندیگ مجموعه  و بهبود سئو سایت باعث ورود بازدید کنندگان و تبدیل آنها به مشتریان و در نتیجه کمک به رونق هر چه بیشتر کسب و کار خواهد کرد. اگر به دنبال کم هزینه ترین و پربازده‌ ترین خدمات دیجیتال مارکتینگ هستید، استفاده از خدمات سئو حرفه ای متخصصین بازاریابی اینترنتی ای بنر را پیشنهاد میدهیم، تا بتوانید ورودی سایت و محتوا بلاگ خود را افزایش دهید.

لازم به ذکر است شما می توانید قبل از درخواست خدمات سئو از مشاوره رایگان متخصصین ما در حوضه کاری خودتان بدست استفاده نماید، درزمان عقد قرار داد نهایی پروپوزال کاملی از روند سئو، رشد سایت و زمان اتمام پروژه به مشتریان ارائه خواهد شد تا اطلاعات کافی را مورد پروژه سایت خود داشته باشند.

آی بنر ارائه دهنده خدمات سئو وب سایت

اصول و فرایند انجام خدمات سئو در آی بنر

آنالیز و تجزیه تحلیل

صرفه جویی در  زمان:

بعد از درخواست خدمات سئو، کارشناسان ما فوراً شروع آنالیز اولیه از سایت شما خواهند کرد تا دید بیشتری نسبت به حوزه شما داشته باشند.

کلمه کلیدی هدف خود را مشخص کنید:
کلمات کلیدی های را که می خواهید وب سایت شما با آنها در نتایج جستجو نمایش داده شود را اعلام خواهید کرد تیم ما کلمات کلیدی ارسالی از شما را  بررسی و آنالیز می‌کند، در صورت خوب نبودن کلمات، کارشناسان ما کلمات کلیدی های مناسبی برای شما ارسال خواهند کرد تا کلمات مناسب تری بتوانید انتخاب کنید.

ارائه دسترسی کامل سایت 

برای ارائه خدمات بهینه سازی های موثر سئو، کارشناسان ما نیاز به دسترسی به کل وب سایت شما دارند. در این زمان می توانند خیلی دقیق تر سایت را بررسی کنند. 

چک نهایی موارد سئو سایت

ایجاد دسترسی به حسابایجاد دسترسی به حساب:

بعد از تایید نهایی دسترسی کامل به وب سایتی تیم ما بلافاصله کار خدمات سئو را شروع می‌کند.

گزارش اولیه سلامت وب سایت  گزارش اولیه سلامت وب سایت:

کارشناسان ما آنالیز اولیه وب سایت شما را به عنوان نقطه شروع انجام می دهند. ما به شما در مورد خطاهایی که وجود دارد اطلاع می‌دهیم و شروع به بهینه سازی سئو سایت می‌کنیم.

کلمات کلیدی و انتخاب های محتوا را تأیید کنیدکلمات کلیدی و انتخاب های محتوا را تأیید کنید:

کارشناسان سئو ما یا انتخاب کلمات کلیدی شما را تایید می کند یا جایگزین هایی را پیشنهاد می کند که نتایج بهتری به همراه داشته باشد.
ما همچنین اطلاعاتی در مورد استراتژی تولید محتوا با شما ارئه خواهیم داد.

فرایند کلی سئو وب سایت در آی بنر

بهینه سازی های منظم وب سایت:
تیم ما به طور منظم وب سایت شما را برای بهترین نتایج به روز و بهینه می کند.
این شامل بهبود سرعت صفحه، بهینه سازی محتوا، لینک سازی، فشرده سازی تصویر، نشانه گذاری طرحواره و موارد دیگر می شود.

گزارش کار ماهانه:
ما به مشتریان گزارشات دقیق سئو از اقدامات انجام شده هر ماه ارائه می دهیم. این به شما امکان می دهد در جریان پیشرفت فرایند سئو باشید، شرایط موجود را زیر نظر داشته باشید و در مورد آنچه که قصد داریم در ماه آینده بهبود دهیم، آگاه باشید.

 24/7 تجزیه و تحلیل و ردیابی کلمات کلیدی:
با استفاده از ابزار های حرفه ای سئو همواره سایت را تجزیه و تحلیل می کنیم، در صورت هرگونه مشکل در سایت یا افت شدید رتبه آن را به سرعت بررسی و رفع خواهیم کرد.

تجزیه و تحلیل رقبا:
بسته به استراتژی سئو ، تیم ما هر ماه ساعت‌های را به تحقیق در مورد استراتژی های سئو استفاده شده در سایت رقبای شما اختصاص می دهد. این به افزایش بازدید سایت و همچنین به عملکرد سایت شما در برابر  شما کمک می کند.

 استراتژی های لینک سازی:
تیم ما برای پیاده سازی استراتژی های پیوند داخلی مناسب در سراسر وب سایت شما کار خواهد کرد. همچنین به‌طور مرتب از طرف شما درخواست‌های انکار بک لینک سمی را به Google ارسال می‌کنیم.

قرارگیری مرتبط محتوای SEO شده در سایت:
در صورت اینکه کار تولید محتوا را به ما سپرده باشید، نسبت به استراتژی تولید محتوا ما محتوا های سئو شده را در سایت انتشار خواهیم داد.

گزارش دهی 3 ماه منظم:
ما به طور منظم گزارش کار جامع ای را در مورد رتبه بندی کلی وب سایت، و خلاصه کار این 3 ماه را آماده و برای شما ارسال می کنیم.

درباره تخصص کارشناسان ما

  کارشناسان سئو: 
تیم کارشناسان ما سالها تجربه کار در بهینه سازی جستجوی ارگانیک دارند. در این سال ها توانسته ایم با شرکت‌ها یا برندهای کوچک و بزرگی همکاری داشته باشیم و خدمات سئو سایت آنها را به خوبی انجام دهیم.
 
  مشاوره تخصصی سئو وب سایت:
کارشناسان ما می توانند به شما عزیزان مشاوره تخصصی سئو را ارائه دهند، در هر بخشی از خدمات بهینه سازی سایت نیاز به مشاوره داشتید، می توانید درخواست خود را ثبت کنید تا شما را در این راه کمک و همیاری کنیم.
 
  تولید محتوا:
کارشناسان تولید محتوا آی بنر به صورت کاملا تخصصی و سئو شده تولید محتوا را انجام می دهند، با انجام درست و اصولی تولید محتوا شما می توانید خیلی سریع تر نتایج خود را در سئو بدست آورید، با استفاده از خدمات تولید محتوا آی بنر همیشه منتظر یک محتوا باکیفیت را داشته باشید، ما هموراه در تلاش هستیم بهترین خدمات را به مشتریان خود ارائه دهیم.
 
پشتیبانی سئو آی بنر: 
سوالی در مورد خدمات دارید؟ تیم ما آماده پاسخگویی به تمام سوالات شما می باشد.
 
 
 
شماره تماس : 02691300530
 
 
 
Best SEO Expert in Varanasi, India : Kashi Digital Agency Pvt. Ltd.

سئو چیست ؟

سئو ( SEO ) مخفف ” بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو است. به زبان ساده، این مجموعه ای از فعالیت ها است که به فرایند بهبود سایت در موتورهای جتسجو کمک می کند. زمانی که کاربران محصولات یا خدمات مرتبط به کسب و کار شما را در گوگل ، بینگ و غیره  جستجو می کنند. هر چه صفحات شما در نتایج جستجو بالاتر و بهتر دیده شود، احتمال بیشتری برای جلب توجه و جذب مشتریان جدید در صنعت خود خواهید داشت.

به طور کل موارد پر اهمیت سئو سایت می توان به نحوه ( طراحی سایت، سرعت سایت ، کدنویسی سایت، ساختار صفحات، محتوا سایت ، رپورتاژ‌اگهی و غیره ) اشاره کرد. تمام این موارد اعلام شده باید به درستی انجام بپذیرد تا بتوانید به نتایج برتر گوگل دست یابید.

بعد از بررسی کلیه موارد بالا می بایست شما شروع به آنالیز رقبا و همچنین پیدا کردن کلمات کلیدی هدف کسب و کار خود خواهید کرد تا با کلمات پر اهمیت و مناسب رتبه خود را بدست بیاورید.

مراحل اصولی اجرای خدمات سئو وب سایت

در بهینه سازی سئو سایت موارد متعددی وجود دارد تا یک سایت بتواند نتایج خوبی را در موتورهای جستجو بگیرد. 

مواردی که باید بررسی شود شمال موارد زیر می‌باشد:

 • طراحی و کدنویسی سایت
 • بک لینک ها 
 • ساختار محتوایی 
 • لینک سازی
 • مدت سابقه دامنه
 • کلمات کلیدی فعلی
 • بررسی آمار سرچ کنسول

بعد از بررسی تمام این موارد تازه متوجه شرایط سایت خواهید شد و باید برنامه ریزی دقیقی برای رفع مشکلات و بهینه سازی سایت نماید.

قطعا برای بدست آوردن اطلاعات صحیح نیاز به دانش فنی این حوزه خواهید داشت، در صورتی که تازه شروع به کار کردید و نیاز به مشاوره و آنالیز دقیق سایت دارید می توانید از خدمات مشاوره سئو سایت آی بنر استفاده نماید و رشد سایت خود را تسریع نماید.

مهم ترین و کاربردی ترین بخش سئو سایت، استراتژی سئو می باشد. در صورتی استراتژی خوبی نداشته باشید قطعا نمی توانید به هدف‌های خود برسید. 

چه مراحلی را باید طی نماید تا بتوانید یک استراتژی عالی برای سایت خود طراحی کنید؟

 • آنالیز کلمات کلیدی فعلی
 • دسته بندی کردن کلمات کلیدی طبق اولیت بندی
 • بررسی و تحلیل کلمات کلیدی جدید آن کسب و کار
 • بررسی عملکرد رقبا در دسته بندی‌های مختلف کلمات کلیدی

بعد از تکمیل تمام این موارد شما لازم دارید نسبت به هدف های خود استراتژی کامل و جامع ای بنویسد تا بدانید هر کدام از کلمات کلیدی را می خواید در چه صفحاتی یا به چه شکلی در نتایج موتورهای جستجو نمایش دهید.

در صورت نیاز به تحقیق کلمات کلیدی و طراحی استراتژی سئو می توانید از کارشناسان ما در این زمینه مشاوره دریافت نماید یا به طور کلی همه موارد را به آنها بسپارید و آنها نسبت به تخصصی که دارند استراتژی بهینه تری را به شما ارائه دهند.

بخش دیگه از اصول خدمات سئو تعیین استراتژی تولید محتوا و نحوه چیدمان ساختار درختی محتوا می‌ باشد،

برای ایجاد یک استراتژی تولید محتوا، شما قطعا باید مرحله تحقیق کلمات کلیدی را به خوبی انجام داده باشید، تا بتوانید موضاعات مختلف برای کسب و کار خود را پیدا کنید و بخشی عمده ای از کلمات کلیدی خود را در این استراتژی پیاده سازی کنید.

فاکتورهای مهم استراتژی تولید محتوا چیست؟

 • محتوا باید جذاب باشد
 • از محتواهای مرتبط به کسب و کار خود استفاده نمیاد.
 • محتوا تولید شده نباید کپی از سایت دیگری باشد
 • ساختار عنوان نویسی را باید رعایت نماید
 • به تعداد درستی باید از کلمات کلیدی در محتوا خود استفاده نمیاد
 • محتوا رقبا را بررسی نماید و از نقاط مثبت و منفی آنها استفاده کنید

کارشناسان تولیدمحتوا در آی بنر خدمات تولید محتوا را به صورت تخصصی انجام میدهد

 

 • رتبه بندی موتورهای جستجو و ترافیک وب را برای تعیین اثربخشی برنامه هایی که پیاده سازی کرده اید، از جمله ارزیابی عملکرد کلمات کلیدی فردی، تجزیه و تحلیل کنید. نتایج تغییرات را آزمایش کنید و تغییرات را در یک صفحه گسترده اکسل یا هر چیزی که با آن راحت هستید ردیابی کنید.
 • تعمیر و نگهداری . افزودن و اصلاح مداوم کلمات کلیدی و محتوای وب سایت برای بهبود مستمر رتبه بندی موتورهای جستجو ضروری است تا رشد به دلیل غفلت متوقف نشود یا کاهش نیابد. شما همچنین می خواهید استراتژی پیوند خود را بررسی کنید و اطمینان حاصل کنید که لینک های ورودی و خروجی شما با کسب و کار شما مرتبط هستند. یک وبلاگ می تواند ساختار لازم و سهولت اضافه کردن محتوای مورد نیاز را در اختیار شما قرار دهد. شرکت میزبانی شما معمولاً می تواند در راه اندازی/نصب وبلاگ به شما کمک کند.
آی بنر ارائه دهنده خدمات سئو وب سایت

مشتریان ما

شرکت لایو کالا
شرکت آسیا نور
فروشگاه هفت
فروشگاه ریمد
شرکت فناوری گستر البرز
شرکت استیل البرز

سوالات متداول

هزینه خدمات سئو تنها به نیازهای کسب و کار شما بستگی دارد. خدمات مورد نیاز بسته به سهم بازار آنلاین فعلی وب‌سایت‌ها، سطح رقابت هزینه این خدمات کمتر یا بیشتر می‌شود،

یک وب سایت جدیدتر با رتبه بندی کلمات کلیدی محدود و سطح رقابت بالا خدمات مورد نیاز را افزایش می دهد، بنابراین هزینه خدمات سئو بالاتر خواهد بود.

آی بنر با طیف وسیعی از مشاغل همکاری می‌کند. از کسب‌وکارهای محلی گرفته تا شرکت‌های بزرگ و یک برنامه خدمات سئو اختصاصی برای کسب و کار شما طراحی می‌کند که متناسب با بودجه شما باشد، تا بتوانید با بودجه مورد نظر خود بازدهی بیشتری بدست بیاورید.

خدمات سئو برای هر کسب و کاری که می خواهد درآمد و ترافیک آنلاین سایت خود را افزایش دهد ضروری است. اهمیت سهم بازار آنلاین در صنعت شما متفاوت است، اگرچه برای همه برندها در همه صنایع مهم است که جایگاه برجسته در بستر اینترنت داشته باشند. از آنجایی که مشتریان بالقوه همیشه به دنبال یک محصول یا خدمات جدید هستند – ضروری است که کسب و کار شما اولین انتخاب برای مشتریان احتمالی باشد. قرار گرفتن در نتایج برتر صنعت خود در دنیای آنلاین تضمین کننده آن است که وب سایت کسب و کاری شما باعث افزایش ترافیک، مشتریان بیشتری را نیز جذب خواهید کرد.

خدمات سئو ممکن است شامل موارد مهم دیگری مانند تولید محتوا نیز باشد. محتوای وب سایت شما و سایر ویژگی ها باید برای کاربران و همچنین موتورهای جستجو جذاب باشد. اطمینان از اینکه محتوای شما توصیفی، منحصر به فرد و برای مشتریان بالقوه مفید است، راه بسیار خوبی برای افزایش ترافیک وب سایت و افزایش رتبه برای کلمات کلیدی خاص است. اگر محتوای شما بی کیفیت باشد و هدفی نداشته باشد، کاربران وب سایت شما را ترک خواهند کرد و موتورهای جستجو ممکن است از رتبه بندی صفحه شما در یک موقعیت بالا در SERP غفلت کنند.

بنابراین، تقریباً همه مشاغل در دنیای آنلاین به نوعی خدمات SEO نیاز دارند. چه خدمات شامل محتوا، بک لینک، بهبود اطلاعات متا، بهبود سرعت سایت، یا ترکیبی همراه باشد.

همیشه چیزی وجود دارد که می تواند برای کاربران و موتورهای جستجو بهبود یابد.

در لیست مهارت‌های سخت و مهم بهینه سازی موتور جستجو در بالا جدول قرار گرفته است. این آمار در  نظرسنجی لینکدین انجام شده است.

سئو برای موتور جستجو گوگل بسیار محبوب است زیرا بزرگترین موتور جستجو دنیا می‌باشد که کاربرانی زیادی درآن جستجو انجام می‌دهند. بعد از فیلترینگ اینستاگرام آمار کسب و کارهای که به سمت سئو سای

با این حال، تقاضای فزاینده ای برای متخصصان سئو وجود دارد که می دانند چگونه برای جستجوی YouTube و آمازون بهینه سازی کنند . یوتیوب بزرگترین موتور جستجوی ویدیو در جهان است. در عین حال، آمازون بزرگترین موتور جستجوی تجارت الکترونیک است.

سوالی دارید ؟ 91300530 026
اسکرول به بالا