با کاهش اتکا به رسانه های چاپی و افزایش تمرکز بر رسانه های دیجیتال و رسانه‌های اجتماعی، نیاز مبرمی به محتوای ویدیویی با کیفیت بالا و حرفه‌ای وجود دارد.  گروه آی بنر خدمات تخصصی تولید تیزر تبلیغاتی را ارائه می دهد که محتوای با کیفیت را با آخرین فناوری ها ترکیب می‌کند و همچنین خدمات ترجمه محتوای ویدئویی را متناسب با نیاز آژانس‌ها و تمامی شرکت‌ها ارائه می دهد.

تیزر تبلیغاتی رئال

اگر جزو کسب و کارهایی هستید که می‌خواهید ویژگی‌های متفاوتی از خدمات و محصولات خود را به مخاطبین نشان دهید، قطعا تیزر تبلیغاتی رئال مناسب‌ترین گزینه برای شماست. 

در تیزر تبلیغاتی رئال، فیلم‌برداری به صورت واقعی انجام می‌شود و همه‌چیز در کمال سادگی با مخاطب در میان گذاشته می‌شود.

تیزر تبلیغاتی موشن گرافیک

موشن گرافی را می‌توان جزو ساده‌ترین راه‌های تبلیغات ویدئویی دانست. اگر می‌خواهید همزمان با اینکه اطلاعاتی را از برند خود به مخاطب منتقل کنید و با طرح‌های گرافیکی در ذهن مخاطب حک بشوید و باقی بمانید؛ از گرافیک متحرک و طرح‌های جذابی که طراحان متخصص ما می‌توانند خلق کنند غافل نشوید.  

تیزر تبلیغاتی ترکیبی

اغلب برندها تمایل دارند که در خلال تبلیغاتی که انجام می‌دهند، اطلاعاتی را هم به مخاطب‌شان ارائه دهند و از این طریق خودشان را در ذهن مخاطب نگه دارند. 

در تیزرهای تبلیغاتی ترکیبی، شما همزمان با استفاده از ویدئوی رئال و ضبط شده، از طرح‌های گرافیکی هم استفاده می‌کنید تا بتوانید مخاطب‌تان را به تماشای ادامه‌ی ویدئو وا دارید. 

تیزر تبلیغاتی FPV

آی بنر جزو معدود مجموعه‌هایی‌ست که خدمات ساخت تیزرهای FPV را ارائه می‌دهد. با توجه به نوپا بودن این سرویس در ایران، ساختِ با کیفیتی یک تیزر تبلیغاتی FPV نیاز به تخصص و آموزش کافی در خصوص کار با ابزارها دارد. نمونه‌ای که از تیزر FPV مشاهده می‌کنید، بهترین گزینه برای معرفی فروشگاه‌های زنجیره‌ای، برندهایی که می‌خواهند در سطح وسیعی مطرح شوند گزینه‌ی خیلی مناسبی می‌تواند باشد. 

مزایایی خدمات تیزرهای تبلیغاتی

تولید ویدئو راهی عالی برای فروش برند شما در مدت زمان کوتاه است. به جذب مخاطبان هدف آنلاین کمک می‌کند. با این حال، تهیه یک ویدیو برای برند شما آسان نیست. به همین دلیل است که شما به یک شرکت تولید ویدیو نیاز دارید که بتواند برای شما کار کند تا بهترین نتایج ممکن را برای کسب و کار خود به دست آورید:

01

تیزرهای تبلیغاتی باعث می شود که کاربران ویدئوها را به اشتراک گذارند

وقتی که کلیپ‌های تبلیغاتی برای مشتریان جذاب باشند، این امکان وجود دارد که آن ها پس از تماشای ویدئو آن را در جاهای مختلف به اشتراک بگذارند. با این کار مشتریان به نوعی تبلیغ کننده ی برند شما می شوند و باعث می شود افراد زیادی با برند و محصول شما آشنا شوند.

02

معرفی محصول

زمانی که یک محصول یا خدمت جدید به بازار معرفی شود یک تیزر تبلیغاتی با موضوع آموزشی می‌تواند بیش از هر چیزی به معرفی درست کاربرد آن محصول کمک کند.

03

تیزرهای تبلیغاتی نرخ فروش را بالا می‌ برد

بیشتر اطلاعاتی که به مغز ما منتقل‌ می شود بصری است. مطالعات نشان می‌دهد که ۷۴ درصد از کاربرانی که یک ویدئوی توضیحی را درباره یک محصول تماشا نموده‌اند، متعاقباً آن را خریداری می‌کنند. ساخت تیزر تبلیغاتی همچنین می‌تواند به ‌طور مستقیم منجر به فروش شود.

04

با تیزرهای تبلیغاتی می توانید در مدت کم اطلاعات بیشتری ارائه بدهید

تیزر یک ابزار عالی برای فراگیری است. در زندگی امروز بیش‌ از حد مشغله وجود دارد و زمان خواندن توضیحات طولانی برای یک محصول و یا بررسی در مورد خدمات و سرویس خاص مقدور نیست. مشتریان امروزی می‌خواهند در مورد هر چیزی در مدت کوتاه اطلاعات زیادی را کسب کنند.

ما متفاوت با بسیاری از شرکت های دیگر در تولید تیزر در ایران هستیم

توسعه خلاقیت و نوآوری در ساخت ویدیو تبلیغاتی

اگر تا به حال برای «فهرست شرکت‌های تولید ویدیو تبلیغاتی در تهران، ایران» یا «فهرست شرکت‌های تولید فیلم تبلیغاتی در تهران، ایران» یا حتی «بهترین شرکت‌های تولید ویدیوی تبلیغاتی شرکتی در تهران، ایران» جستجو کرده باشید، می‌دانید که فهرست شرکت‌های تولیدکننده ویدئو تبلیغاتی زیاد هستند چند روز طول می‌کشد تا با همه شرکت‌های تولید ویدیوی شرکتی در تهران فهرست شده‌اند، صحبت و تحقیق  کنید. ما در آی بنر چیزی متفاوت با بسیاری از شرکت های تولید تیزر دیگر در تهران و ایران ارائه می دهیم. ما در درجه اول خلاق هستیم و این همان چیزی است که ما را با اکثر شرکت‌های تولید تیزر تبلیغاتی متمایز می‌کند.

سوالات متداول

مدت زمان تیزر تبلیغاتی بستگی به مکان یا جایی که میخواهید آن را به نمایش در بیارید دارد، ولی به طور معمول یک تیزر تبلیغاتی ما بین 20 تا 30 ثانیه است.

هدف اصلی یک تیزر جلب توجه بازدیدکنندگان سایت است. بازاریابان از این نوع تبلیغات برای اعلام انتشار یک محصول، به اشتراک گذاشتن اخبار مربوط به راه اندازی آن، رونمایی از همکاری یک شرکت با یک ستاره بزرگ استفاده می کنند.

استفاده از ایده جذاب برای ارائه خدمات یا محصولات، می‌توانید یک عبارت جذاب یا نحوه صحبت کردن که مخاطبان را تشویق به کاری نماید.

  • یک عنوان جذاب انتخاب کنید.
  • کلیت موضوع را به مختصرین شکل ممکن ارائه بدهید.
  • از مزایا استفاده از محصول یا خدمات خود بگوید.
سوالی دارید ؟ 91300530 026
اسکرول به بالا