خدمات طراحی و ساخت تیزر تبلیغاتی

با کاهش اتکا به رسانه های چاپی و افزایش تمرکز بر رسانه های دیجیتال و رسانه‌های اجتماعی، نیاز مبرمی به محتوای ویدیویی با کیفیت بالا و حرفه‌ای وجود دارد.  گروه آی بنر خدمات تخصصی تولید تیزر تبلیغاتی را ارائه می دهد که محتوای با کیفیت را با آخرین فناوری ها ترکیب می‌کند و همچنین خدمات ترجمه محتوای ویدئویی را متناسب با نیاز آژانس‌ها و تمامی شرکت‌ها ارائه می دهد.

انواع خدمات تیزر تبلیغاتی در آی بنر

انجام خدمات ساخت تیزر تبلیغاتی رِئال

تیزر رئال ( واقعی)

خدمات طراحی و پیاده سازی تیزر تبلیغاتی موشن گرافیک

تیزر موشن گرافیک

تیزر ترکیبی

مدل جدید اجرا تیزر تبلیغاتی به نام fpv

تیزر FPV

مزایایی خدمات تیزرهای تبلیغاتی

تولید ویدئو راهی عالی برای فروش برند شما در مدت زمان کوتاه است. به جذب مخاطبان هدف آنلاین کمک می‌کند. با این حال، تهیه یک ویدیو برای برند شما آسان نیست. به همین دلیل است که شما به یک شرکت تولید ویدیو نیاز دارید که بتواند برای شما کار کند تا بهترین نتایج ممکن را برای کسب و کار خود به دست آورید:

01

تیزرهای تبلیغاتی باعث می شود که کاربران ویدئوها را به اشتراک گذارند

وقتی که کلیپ‌های تبلیغاتی برای مشتریان جذاب باشند، این امکان وجود دارد که آن ها پس از تماشای ویدئو آن را در جاهای مختلف به اشتراک بگذارند. با این کار مشتریان به نوعی تبلیغ کننده ی برند شما می شوند و باعث می شود افراد زیادی با برند و محصول شما آشنا شوند.

02

معرفی محصول

زمانی که یک محصول یا خدمت جدید به بازار معرفی شود یک تیزر تبلیغاتی با موضوع آموزشی می‌تواند بیش از هر چیزی به معرفی درست کاربرد آن محصول کمک کند.

03

تیزرهای تبلیغاتی نرخ فروش را بالا می‌ برد

بیشتر اطلاعاتی که به مغز ما منتقل‌ می شود بصری است. مطالعات نشان می‌دهد که ۷۴ درصد از کاربرانی که یک ویدئوی توضیحی را درباره یک محصول تماشا نموده‌اند، متعاقباً آن را خریداری می‌کنند. ساخت تیزر تبلیغاتی همچنین می‌تواند به ‌طور مستقیم منجر به فروش شود.

04

با تیزرهای تبلیغاتی می توانید در مدت کم اطلاعات بیشتری ارائه بدهید

تیزر یک ابزار عالی برای فراگیری است. در زندگی امروز بیش‌ از حد مشغله وجود دارد و زمان خواندن توضیحات طولانی برای یک محصول و یا بررسی در مورد خدمات و سرویس خاص مقدور نیست. مشتریان امروزی می‌خواهند در مورد هر چیزی در مدت کوتاه اطلاعات زیادی را کسب کنند.

نمونه کار خدمات تیزر تبلیغاتی رئال

نمونه کار خدمات تیزر تبلیغاتی موشن گرافیک

نمونه کار خدمات تیزر تبلیغاتی ترکیبی

نمونه کار خدمات تیزر تبلیغاتی FPV

سوالات متداول

مدت زمان تیزر تبلیغاتی بستگی به مکان یا جایی که میخواهید آن را به نمایش در بیارید دارد، ولی به طور معمول یک تیزر تبلیغاتی ما بین 20 تا 30 ثانیه است.

هدف اصلی یک تیزر جلب توجه بازدیدکنندگان سایت است. بازاریابان از این نوع تبلیغات برای اعلام انتشار یک محصول، به اشتراک گذاشتن اخبار مربوط به راه اندازی آن، رونمایی از همکاری یک شرکت با یک ستاره بزرگ استفاده می کنند.

استفاده از ایده جذاب برای ارائه خدمات یا محصولات، می‌توانید یک عبارت جذاب یا نحوه صحبت کردن که مخاطبان را تشویق به کاری نماید.

  • یک عنوان جذاب انتخاب کنید.
  • کلیت موضوع را به مختصرین شکل ممکن ارائه بدهید.
  • از مزایا استفاده از محصول یا خدمات خود بگوید.
سوالی دارید ؟ 91300530 026
Scroll to Top
اسکرول به بالا